Презентація відкритого інкубатору 1991

 

12 квітня 2018 року, у стінах Міжрегіональної академії управління відбулася презентація відкритого інкубатору 1991.

1991 — перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.

Керівник інкубатору Евгенія Клепа ознайомила слушачів з інкубаційними програмами, а також представила низку стартапів, які активно розвиваються не тільки в Україні, а й за кордоном.

Так, як Міжрегіональна академія управління – це вищий навчальний заклад,  слухачам було цікаво почути відповіді на такі питання: «Чи актуально створювати стартапи в освітній сфері?» та «Чи можливо створити свій інкубатор на базі академії і що для цього потрібно?».

Як відповідь на питання Евгенія розповіла про декілька стартапів, що стосуються освітньої сфери, а саме, додаток, який на базі даних приймальних комісій університетів формує рейтинг спеціальностей, що дозволить не тільки абітурієнтам зробити правильний вибір професії, а також так звана відкрита бібліотека за допомогою якої кожен бажаючий може побачити в якій бібліотеці є потрібна література.

Зустріч відбулася в дуже теплій атмосфері. Конструктивні запитання прозвучали як зі сторони керуючого складу МАУП, так і зі сторони викладачів та студентів. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з інкубатором 1991.

          

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *