Конкурс логотипів для молодих дизайнерів

Ти молодий студент-дизайнер, готовий отримати винагороду в розмірі 5000 євро та поїздку до Праги, щоб представити свій логотип світові?

Підготовка до the European Open Science Cloud (Хмари Європейської відкритої науки (EOSC)) розпочалася у 2018 році. Тепер вони запрошують молодих дизайнерів створити новий логотип, який демонструє амбітне бачення передових пан’європейських досліджень через інтегровану мережу даних та послуг для дослідників. 

Запрошуємо студентів з креативного графічного дизайну або недавніх випускників до 30 років у ЄС та асоційованих країнах, які мають унікальний підхід до теми, просять надіслати дизайн логотипу для Асоціації EOSC та спільного логотипу для пов’язаних проектів EOSC, які можна використовувати в різних медіа. 

Учасники змагатимуться за:

грошовий приз у розмірі 5000 євро

можливість представити свій логотип на симпозіумі EOSC 2022 у Празі, у листопаді 2022 (витрати на проживання та проїзд покриваються).

Журі з визнаних дизайнерів і експертів EOSC розгляне та відбере проекти, які ввійшли в короткий список, які потім будуть поставлені на голосування в спільноті EOSC.

* Кінцевий термін подання пропозицій – 25 лютого 2022 року*

Більше інформації за посиланням https://eosc.eu/eosc-logo-contest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *